359758
Karin Broos
(Born 1950)
Karin broos, färgoffset, signerad och numrerad 3/20.

KARIN BROOS, Färgoffset, signerad och numrerad 3/20.

"TV:n", 52 x 77 cm.

Ej examinerad ur ram.

Droit de suite: Yes
Estimate:

20 000 - 25 000 SEK

2 331 - 2 914 EUR