75
151825
Oscar Keen
(1867-1949)

OSCAR KEEN, olja på duk, Sign Oscar Keen och dat -95.

Signerad Oscar Keen and dated -95. Canvas 61 x 43,5 cm.

Slitage.

Droit de suite: Yes
Estimate:

15 000 - 20 000 SEK

1 667 - 2 222 EUR

Contact specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Auction program manager, Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 97