1198722
BYRÅ gustaviansk stil 1900-talets första hälft
ByrÅ gustaviansk stil 1900-talets första hälft.

Fanerad med bla mahogny, rektangulär skiva av kalksten med fasade kanter, tre lådor, längd 110, bredd 53, höjd 83 cm Nyckel finns.

Wear due to age and use. Scratches. Stains. Chip.

Droit de suite: No
Location:
Contact
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Customer service

Sweden
Telephone hours: mon - fri 9 am - 5 pm

Telephone hours: mon - fri 9 am - 1 pm

Send a message
Auction closed
Final bid
3 000
285
314
3 000 SEK
The auction is closed.
Accepted minimum price is met
Bidhistory (6 bids)
Nov 24 7:42 PM
3 000 SEK
Nov 24 8:37 AM
2 800 SEK
Nov 24 8:37 AM
2 600 SEK
Nov 18 4:17 PM
2 400 SEK
Nov 18 4:17 PM
2 200 SEK
All times are in CET