38 items
Supreme Coleman CT200U Mini Bike, 2017.
Current bid
10 000 SEK
25 000 SEK
DRICKABACK, 1900-tal.
Current bid
3 000 SEK
2 500 SEK
LJUSSTAKAR ett par empire-stil 1800-talets senare del.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
BESTICK, 10 delar, Eskilstuna, sent 1700-tal.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
A pair of Skultuna brass candle sticks.
Current bid
1 500 SEK
2 500 SEK
A PONGDUDU BOA MASK FROM KONGO.
Current bid
350 SEK
4 000 SEK
2 empire tombak trays, Sweden early 19thC.
Current bid
350 SEK
3 000 SEK