30 items
SALUTKANON, 1900-tal.
No bids
2 500 SEK
MONTBLANC, tre pennor, Meisterstück.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
A copper pot, 19th Century.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
A late 1800's model ship.
Current bid
500 SEK
10 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1820.
Current bid
3 400 SEK
4 000 SEK
BRÄNNVINSSCHATULL med 4 flaskor, 1800-tal.
Current bid
2 422 SEK
3 000 SEK
SAMEKNIV, renhorn, signerad Lars Raidmark.
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK
A heater, presumably England, circa 1900.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
KANDELABRAR 1 par Jugend tidigt 1900-tal.
Current bid
2 000 SEK
3 000 SEK
CISTERN, Höganäs, 23 L.
Current bid
2 600 SEK
2 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG'S easel.,
Current bid
2 000 SEK
3 000 SEK
A Walther LP 53 air gun. In production 1953-1976.
Current bid
2 800 SEK
3 000 SEK
TUBKIKARE, 1800/1900-tal.
Current bid
600 SEK
2 500 SEK
SAMLING ADLIGA SIGILL, samling om ca 260 st.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
Supreme Coleman CT200U Mini Bike, 2017.
Current bid
21 000 SEK
25 000 SEK