23 items
A 20th Century mirror.
No bids
4 000 SEK
SPEGEL, Rokoko-stil, 1900-talets mitt signerad.
Current bid
1 000 SEK
3 000 SEK
An early 20th Century oak mirror.
Current bid
500 SEK
3 000 SEK
A mid 19th Century scone.
Current bid
1 600 SEK
2 500 SEK
SPEGEL MED ETT PAR LAMPETTER , 1930-tal.
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK
A George III mirror, early 19th Century.
Current bid
3 500 SEK
10 000 SEK
A Gustavian gilt mirror, late 18th Century.
Current bid
6 600 SEK
15 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft.
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK
SPEGEL, senempire, 1800-talets mitt.
Current bid
1 234 SEK
3 000 SEK
AN ART DECO PEWTER WALL MIRROR.
Current bid
2 700 SEK
2 500 SEK
SPEGEL, AB Glas & Trä, Hovmantorp 1900-talets mitt.
Current bid
1 800 SEK
3 000 SEK
SPEGEL 1940/50-tal.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
A 20th century mirror from India.
Current bid
300 SEK
3 000 SEK
TOILETTBORD med spegel 1930/40-tal.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
A presumably German Rococo mirror.
Current bid
2 345 SEK
12 000 SEK