1791 items
Carved green paste earrings.
No bids
2 500 SEK
Egon Eiermann,
No bids
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets mitt.
No bids
3 000 SEK
A diorama, 19th Century.
No bids
3 000 SEK
MATBORD 1960-tal.
No bids
3 000 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE,
No bids
2 500 SEK
A 1960s sofa table.
No bids
3 000 SEK
AMPEL 1900-tal.
No bids
4 000 SEK