Tilaa uutiskirjeemme

63
261320
Olof Hermelin
(1827-1913)
Olof hermelin, the medieval manor glimmingehus.

The Medieval Manor Glimmingehus

Signed O. Hermelin and dated 27/4 1904. Canvas 53.5 x 82 cm.

Lagning, krackelyrer.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

35 000 - 40 000 SEK

3 684 - 4 211 EUR

Näyttelyt

Kunstsalon Keller & Reiner, Berlin, cat nr 10296 (under the title "Bauernhof in Halland").