Tilaa uutiskirjeemme

1199688
LOUIS VUITTON, "Noé Epi", axelbandsväska.
Louis vuitton, "noé epi", axelbandsväska.

Brunt epi leather med detaljer i mässing. Fodrad med mocka. Märkt "LV", "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Ca 26 x 25 x 18 cm.

Bruksskick. Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
5 000 SEK