1139909
Hans Bellmer
(Ranska, 1902-1975)
Hans bellmer, etching with colours, 1969, signerad med blyerts och numrerad 97/100.

HANS BELLMER, etching with colours, 1969, signerad med blyerts och numrerad 97/100.

"Le coq et la poule". P: 18 x 23.5 cm, S: 32 x 44.5 cm.

Not examined out of frame. Whole sheet visible.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Cecilia Berggren
Tukholma
Cecilia Berggren
Asiantuntija – klassinen taide 1800- ja 1900-luku
+46 (0)739 96 74 02

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
1 500 SEK