Tilaa uutiskirjeemme

266305
Anitra Lucander
(1918-2000)
Anitra lucander, katedraali.
Anitra lucander, katedraali.

ANITRA LUCANDER, KATEDRAALI.

Sign. Öljy kankaalle, 105x105 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.

Loppuhinta
5 200
54 971
5 766
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
8. joulu 2019 19:16
5 200 EUR
8. joulu 2019 19:16
5 000 EUR
8. joulu 2019 18:28
4 700 EUR
8. joulu 2019 18:28
4 500 EUR
8. joulu 2019 18:28
4 200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia