Muut Muut
1195534
KNIV, signerad OL, (Olle Larsson). Daterad 72 (1972).
Kniv, signerad ol, (olle larsson). daterad 72 (1972).

Ägarintialer K.N. Total längd ca 26 cm.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31
Ota yhteyttä
Rikard Klev
Tukholma
Rikard Klev
Arvioija
+46 (0)739 40 08 14

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
1 300
123
137
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
10. joulu 15:57
1 300 SEK
8. joulu 11:40
1 200 SEK
4. joulu 20:24
800 SEK
4. joulu 8:23
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia