Tilaa uutiskirjeemme

Kalusteet Kaapit & Lipastot
1196230
SKRIVBYRÅ Louis XVI-stil 1900-talets första hälft
SkrivbyrÅ louis xvi-stil 1900-talets första hälft.

Skiva av marmor, fanerad med mahogny med flera träslag, svängd front med två lådor, två dörrar, jalusidörr samt nedfällbar skrivklaff med bakomliggande lådinredning, längd 110, bredd 45, höjd 102 cm Nyckel finns.

Iänmukaista kulumaa. Naarmuja. Kolhu. Jälkiä. Viiluvaurioita.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK