Taide Veistokset
1198605
Johanna Rytkölä
(Suomi, Syntymävuosi 1956)
Johanna rytkÖlÄ, nimetÖn.
Johanna rytkÖlÄ, nimetÖn.
Johanna rytkÖlÄ, nimetÖn.
Johanna rytkÖlÄ, nimetÖn.

JOHANNA RYTKÖLÄ, NIMETÖN.

Sign. 1995. Kivitavarakeramiikka, pituus 88 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
300 EUR