Kalusteet Peilit
1219134
SPEGEL rokoko 1700-talets mitt
Spegel rokoko 1700-talets mitt.

Förgylld "Deux coulerus", rikt skuren och skulpterad dekor av rocaille, blommor och blad, uppsvängt genombrutet krön, liknande nederdel, 128 x 52 cm

Wear commensurate with age and use. Later mirror glass.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
10 000 SEK