Taide Grafiikka
1245391
Salvador Dalí
(Espanja, 1904-1989)
Salvador dalí, färgitografi. signerad och numrerad 120/125.

Salvador Dalí, färgitografi. Signerad och numrerad 120/125.

"The food seller", ur Carmen 1970. Bladstorlek 65 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Specialist Prints
+46 (0)739 40 08 27

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
4 000 SEK