Muut tuotteet

49 Esinettä
DECOR ELEMENT / SCULPTURE, early 20th century.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
STAFFAN ENGLESSON,
Tarjottu
2 100 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
An oak shield, 18th/19th century.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A set of 9 champagne stoppers, 1970s.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
An iron corkscrew, 19th century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A ceramic sculpture of a dog, probably Italy, 1988.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
ESAIAS THORÉN,
Tarjottu
1 100 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
KOPPARBASE, 1800-tal.
Tarjottu
555 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
PER-ÅKE BLIDEGÅRD,
Tarjottu
3 500 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
A pair of French Rhyton vases, 19th ct.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
KEHYS, 1800-luku.
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
A pair of 19th century brass flowerpots.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A paraffin lamp, Gusum, early 20th century.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 19th century brass jardiniere.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Eighteen ceramic tiles, 18th century.
Tarjottu
900 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
LJUSSTAKAR, två par, tenn.
Tarjottu
2 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
An early 20th Century baby carriage.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 19th century Belgian bellows.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
HATTHYLLA, 1950-tal.
Tarjottu
1 070 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
BILLY HELLSTEN,
Tarjottu
1 100 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 20th century enamel sign.
Tarjottu
1 001 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
An iron stamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A possibly 16th century bronze mortar.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK