Muut tuotteet

38 Esinettä
BRÄNNVINSSCHATULL med 4 flaskor, 1800-tal.
Tarjottu
3 400 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
DRICKABACK, 1900-tal.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A pair of Skultuna brass candle sticks.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SALTKAR, 3 st, glas, omkring år 1800.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BESTICK, 10 delar, Eskilstuna, sent 1700-tal.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
2 empire tombak trays, Sweden early 19thC.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A PONGDUDU BOA MASK FROM KONGO.
Tarjottu
350 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Supreme Coleman CT200U Mini Bike, 2017.
Tarjottu
10 000 SEK
Lähtöhinta
25 000 SEK
GEORG JENSEN,
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
LJUSSTAKAR ett par empire-stil 1800-talets senare del.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK