Tilaa uutiskirjeemme

Muut tuotteet

16 Esinettä
KÄPPAR 4 st 1900-talets början.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
BRASSET 1900-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
An 19th century wooden board from a soldiers home.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SKRIN, sent 1600/tidigt 1700-tal.
Tarjottu
888 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SKRIN sent 1800-tal.
Tarjottu
2 500 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
TRÄSNITT, 4 st, Japan, Shunga, 1800-tal.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
PIEDESTALER ett par modern tillverkning.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Piedestal med byst 1900-talets början.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
KONSOL 1900-talets andra hälft gips.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A mind 20th century Spanish silver sword fish.
Tarjottu
2 900 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK