1546 Esinettä
A mid 20th century mirror.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
18K white gold and brilliant-cut diamond brooch.
Tarjottu
2 650 SEK
Lähtöhinta
4 500 SEK
A teak framed mirror, 1950's.
Tarjottu
1 100 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
A ca 1900 writing desk.
Tarjottu
1 550 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
A '268' coffee table by Børge Mogensen.
Tarjottu
1 700 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A late gustavian mirror, ca 1800.
Tarjottu
350 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
MULBERRY, black leather bag.
Tarjottu
4 500 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
A 19th century bedside table.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
GUCCI, a 'Jackie' bag.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Oscar Ohlson, oil on canvas, signed.
Tarjottu
3 200 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
INGEGERD TORHAMN, oil on panel, signed.
Tarjottu
3 100 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
FENDI, a pair of high heels, size 40.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A pair of table lamps by Bitossi for Bergboms.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
A ca 1900 hanging compass.
Tarjottu
1 700 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON, lithograh in colours, signed 216/360.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON, lithograph in colours, signed HC.
Tarjottu
3 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A pair of 20th century, Gustavian style mirror sconces.
Tarjottu
2 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
a 1960'a table lamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
FENDI, a pair of sneakers, circa size 43.
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
JOSEF FRANK, a model 1842 floor lamp.
Tarjottu
4 201 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
A 1940's Swedish Modern Mirror.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 1950s floor lamp.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
CHARLES AND RAY EAMES, a 'Surfboard' coffee table.
Tarjottu
4 800 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
SPELBORD, sengustavianskt, omkring år 1800.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, an 'EA 117', Vitra.
Tarjottu
5 601 SEK
Lähtöhinta
9 000 SEK
KLÄDHÄST, omkring år 1900.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 19th century dressing table.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, koppar, 1800-tal.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK