394 Esinettä
SOFFBORD 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
ANDERS PEHRSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A old Chinese carpet ca 110 x 108 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
INDUSTRILAMPOR 2 st, 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
SOFFBORD 1900-talets andra hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
An old Ghom carpet ca 203 x 138 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1940-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
BORDSLAMPOR ett par Nafa 1970-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
GILLIS LUNDGREN,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
NILS JONSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
VICO MAGISTRETTI,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
ALF LINDBERG,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
STOLAR 2 st Sika design 2000-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
GILLIS LUNDGREN,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
OLA BILLGREN,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
SÄNGBORD ett par 1960-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
HUGO ZUHR,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par. Nyrenässans.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
KLÄDSKÅP tidigt 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
SOFFA 1900-talets andra hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
LUDWIG HALAUSKA, LUDWIG HALAUSKA,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
STOLAR 4 st tidigt 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
CARL DANGEL,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
An 1960/70:s armchair.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
PIERRE MABILLE,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A wardrobe, early 20th century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
MATBORD, 1960-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A "Bat chair" probably 1950s.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
TOR BJURSTRÖM,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
15 000 SEK
A Chinese 20th century sign.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
MADELEINE PYK,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
SOFFBORD 1900-talets senare del.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
HERMANN BONGARD,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
JEAN HEIBERG,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
JÖRGEN FOGELQUIST, oil on panel signed.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
KARL ERIK EKSELIUS,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK