2211 Esinettä
AARON HEINO, "SLIP".
Tarjottu
1 000 EUR
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
ADOLF VON BECKER, PAIMENTYTTÖ.
Tarjottu
1 550 EUR
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
ADOLF VON BECKER, KIRJOITTAVA TYTTÖ.
Tarjottu
3 750 EUR
Lähtöhinta
7 000 - 8 000 EUR
AGNES CLEVE,
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
ALBERT EDELFELT, TAVERNASSA.
Tarjottu
820 EUR
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
ALBERT JOHANSSON, oil on panel, signed.
Tarjottu
15 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK
ALEXANDER KARLOVICH BEGGROV, RANTAMAISEMA.
Tarjottu
1 200 EUR
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 EUR
ALEXANDER MCQUEEN, bag.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
ALFRED WILLIAM FINCH, URAJÄRVEN RANTA.
Tarjottu
1 500 EUR
Lähtöhinta
2 500 - 3 500 EUR
ALICE KAIRA, AATAMI JA EEVA PARATIISISSA".
Tarjottu
1 000 EUR
Lähtöhinta
1 800 - 2 200 EUR
ALY BEN SALEM, gouache on paper, signed.
Tarjottu
6 900 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK
AMANDA KJELLBERG, pastelli, ei signeerattu.
Tarjottu
300 EUR
Lähtöhinta
400 EUR
AMELIE LUNDAHL, BRETAGNALAISTYTTÖ.
Tarjottu
25 000 EUR
Lähtöhinta
55 000 - 70 000 EUR
ANDERS HULTMAN, oil on panel. signed.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
ANDERS ZORN,
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
ANDERS ZORN, etching, signed. 1912.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
14 000 SEK
ANDERS ZORN, etching, signed. 1917.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
ANDERS ZORN, etching, signed.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Anders Zorn, etching, signed, dated 1913 in the print.
Tarjottu
3 200 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
ANGELO PAZMINO karmstol/fåtölj Ecuador 1960-tal.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
ANITA SNELLMAN, "HEHKEÄT KUKAT". .
Tarjottu
2 100 EUR
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
ANITRA LUCANDER, NAISEN MUOTOKUVA.
Tarjottu
1 500 EUR
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
ANITRA LUCANDER, KATEDRAALI.
Tarjottu
2 500 EUR
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
ANITRA LUCANDER, KESÄAIHE.
Tarjottu
1 000 EUR
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 EUR
ANNA GARDELL-ERICSON, watercolour, signed, Lysekil.
Tarjottu
11 500 SEK
Lähtöhinta
7 000 SEK
ANTONI CLAVÉ, etchings, 2, signerad 63/75, 66/100.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
ANTTI FAVÉN, HEIJASTUKSIA.
Tarjottu
1 050 EUR
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR