1942 Esinettä
A mid 20th century sofa.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 20th century table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A mid 20th century ceiling lamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A CARPET, Old Kerman, ca 398 x 289 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
A ca 1900 chiffonier.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A late 20th century writing desk.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A CARPET, Old Moud, 395 x 289 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
10 000 SEK
A 19th century secretaire.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Day bed, Swedish Modern, 1930-/1940's.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
SOFFBORD modern tillverkning.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A CARPET, Kashan, ca 393 x 299 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
25 000 SEK
GUNGSTOL, 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
YÖPÖYTÄPARI, 1800-LUKU.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
GOLVLAMPA 1970/80-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A pair of Danish brass wall lights.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
18K gold necklace.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Six 20th century pelmets, (4+2).
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets senare del.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
a carpet, Memeh, ca 311 x 226 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
10 000 SEK
A runner Kelim Senneh 266 x 85 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A CARPET, Kilim, ca 294 x 197 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A pair of bedside tables, 1940s.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A carpet, Oriental, ca 287 x 200 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
9 000 SEK
A modern coat hanger.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK