Tilaa uutiskirjeemme

2097 Esinettä
A 1960s rosewood coffee table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets andra hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A pair of Gemi table lamps, 1960's.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A mid 19th century fire screen.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
An old Ghom carpet ca 203 x 138 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
VICO MAGISTRETTI,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
KRUSIFIKSI, Venäjä, noin 1900.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
SOFA TABLE, probably 1960s.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A mid 20th century ceiling lamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Goshenite necklace.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
9 000 SEK
A silver soup ladel, bleary marks.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
An end of the 19th Century mirror.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 1950's teak cupboard.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A CARPET, Kilim, ca 288 x 200 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1940-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
HUGO ZUHR, oil on canvas, signed.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
BORDSLAMPOR ett par Nafa 1970-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Citrine ring.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
a 'Korsör' sideboard, Ikea.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A 1960/70's teak dining table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
An early 20th century table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A dark wood carving, 19th century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A 1950/60's teak trolley.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
SATSBORD 3 dlr 1900-talets senare del.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK