2369 Esinettä
SERVERINGSVAGN,1900-talets senare del.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BEVERLOO CORNEILLE,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A "Bat chair" probably 1950s.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
STOLAR 4 st tidigt 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
JÖRGEN FOGELQUIST, oil on panel signed.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 21th century sofa table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A Chinese 20th century sign.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
SOFFA 1900-talets andra hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par. Nyrenässans.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
HUGO ZUHR,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
MADELEINE PYK,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets senare del.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
KLÄDSKÅP tidigt 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
NILS JONSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
HERMANN BONGARD,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK