2213 Esinettä
ANNE-MARIE NORDIN,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
10 000 SEK
BORD, 1800-talets första hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
A mid 19th century painted cupboard.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
An early 20th century writing desk.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
RAM, sent 1700-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
HEREND, a porcelain jug, Hungary.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A circa 1900 cabinet.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
a late 20th Century Danish easy chair.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, tidigt 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A 1930s table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A marble butter box 19th century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A late 19th century painted wardrobe.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A mid 20th century chandelier.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
SKRIVSEKRETÄR, 1700-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
JONAS BOHLIN, a 'Concrete' chair.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
LOUIS VUITTON, a 'Sac Plât' bag.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 500 SEK
A pair of 1970s pine chairs.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
KOPPARKITTEL, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A mid 20th century stained oak shelf.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Lattiavalaisin, 1900-luvun puoloväli.
Tarjottu
30 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
BERTRAM SCHMITERLÖW, oil on canvas, signed.
Tarjottu
1 650 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW, watercolour, signed and dated -83.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
An art déco emerald and diamond ring.
Tarjottu
10 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK
BERTRAM SCHMITERLÖW,
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
ERIK HÖGLUND, a 1970's chandelier, Boda.
Tarjottu
800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK