Prenumerera på vårt nyhetsbrev

133
240068
Bruno Liljefors
(1860-1939)

Räv i vinterlandskap

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1930. Duk 58,5 x 85,5 cm.

Utropspris:

150 000 - 175 000 SEK

16 234 - 18 939 EUR

Klubbat pris:
130 000 SEK
Kontakta specialist
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)8 614 08 59