Prenumerera på vårt nyhetsbrev

34
219296
Olle Hjortzberg
(1872-1959)

Stilleben med blåklockor

Signerad Olle Hjortzberg och daterad 1941. Duk 50 x 61,5 cm.

Utropspris:

175 000 - 200 000 SEK

18 939 - 21 645 EUR

Klubbat pris:
235 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05