Prenumerera på vårt nyhetsbrev

267395
Thure Wallner
(1888-1965)

Domherrar

Signerad Th. Wallner. Duk 81,5 x 65 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 211 - 5 263 EUR

Klubbat pris:
28 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05