Prenumerera på vårt nyhetsbrev

11
265089
Jenny Nyström
(1854-1946)

Skidåkande barn

Signerad Jenny Nyström och daterad 1910. Akvarell och gouache 92 x 67 cm.

Utropspris:

250 000 - 300 000 SEK

26 316 - 31 579 EUR

Klubbat pris:
450 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05