Prenumerera på vårt nyhetsbrev

18
259862
Elsa Beskow
(1874-1953)

ELSA BESKOW, akvarell och tusch, ej sign.

Ur "Fest i potatislandet". 11 x 18.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 316 - 8 421 EUR

Övrigt

"Vill du läsa II", sid 44, bild 25.