Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

19
259858
Elsa Beskow
(1874-1953)

ELSA BESKOW, akvarell och tusch, ej sign.

Ur "Fest i potatislandet" 11 x 20.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 316 - 8 421 EUR

Övrigt

"Vill du läsa II", sid 45, bild 26.