260817
Bruno Liljefors
(Sverige, 1860-1939)
Bruno liljefors, olja på duk. sign och dat 1917.

BRUNO LILJEFORS, olja på duk. Sign och dat 1917.

Sträckande änder. 70 x 100 cm.

Smärre slitage och förgbortfall.

Utropspris:

100 000 - 125 000 SEK

10 526 - 13 158 EUR

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33