Prenumerera på vårt nyhetsbrev

29
268605
Julia Beck
(1853-1935)

Dimhöljt flodlandskap, Normandie

Signerad Julia Beck och daterad Normandie Oct. 1908. Duk 91 x 43 cm.

Utropspris:

150 000 - 175 000 SEK

15 789 - 18 421 EUR

Klubbat pris:
120 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05