262084
Bruno Liljefors
(Sverige, 1860-1939)

Räv i höstlandskap

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1917. Duk 65,5 x 80,5 cm.

Utropspris:

80 000 - 100 000 SEK

8 421 - 10 526 EUR

Klubbat pris:
108 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33