Prenumerera på vårt nyhetsbrev

38
253896
Olle Hjortzberg
(1872-1959)

Stilleben med ros och kinesiskt porslin

Signerad Olle Hjortzberg och daterad 1950. Pannå 53 x 64 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 211 - 5 263 EUR

Klubbat pris:
35 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05