Prenumerera på vårt nyhetsbrev

256759
Bruno Liljefors
(1860-1939)

Höstlandskap med hare

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1921. Duk 43 x 68 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 316 - 8 421 EUR

Klubbat pris:
120 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05