Prenumerera på vårt nyhetsbrev

40
272072
Olle Hjortzberg
(1872-1959)

Stilleben med blåsippor och apelsiner

Signerad Olle Hjortzberg och daterad -51. Pannå 33 x 41 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 632 - 3 158 EUR

Klubbat pris:
30 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05