Prenumerera på vårt nyhetsbrev

44
262096
Anton Genberg
(1862-1939)

Motiv från Fiskebäckskil

Signerad A. Genberg och daterad Fiskebäckskil 1926. Duk 73 x 100 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 211 - 5 263 EUR

Klubbat pris:
44 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05