Prenumerera på vårt nyhetsbrev

440
248843
STENBORD, Skåne, 1800-tal.
Stenbord, skåne, 1800-tal.
Stenbord, skåne, 1800-tal.
Stenbord, skåne, 1800-tal.
Stenbord, skåne, 1800-tal.
Stenbord, skåne, 1800-tal.
Stenbord, skåne, 1800-tal.

Brunmålat underrede. I sargen två lådor. Skiva av Komstasten med på långsidan inhuggna initialer "ONS 1855 AID". Längd 166,5, bredd 81,5, höjd 79 cm.

Skador.

Utropspris:

75 000 - 100 000 SEK

7 895 - 10 526 EUR

Klubbat pris:
76 000 SEK
Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29