Prenumerera på vårt nyhetsbrev

52
272606
Anton Genberg
(1862-1939)

Vinterlandskap från Jämtland

Signerad A. Genberg och daterad 1918. Duk 73,5 x 100,5 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 105 - 2 632 EUR

Klubbat pris:
18 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05