Prenumerera på vårt nyhetsbrev

57A
274668
Sam Uhrdin
(1886-1964)
Sam uhrdin. olja på duk. signerad sam uhrdin o dat -17.

SAM UHRDIN. Olja på duk. Signerad Sam Uhrdin o dat -17.

"Brödbak". 135 x 100 cm.

Smärre slitage.
Ytsmuts.
Krackelyr.

Utropspris:

40 000 - 60 000 SEK

4 211 - 6 316 EUR