Prenumerera på vårt nyhetsbrev

61
257375
Per Ekström
(1844-1935)

Franskt landskap

Signerad Ekström och daterad 1884. Duk 88 x 144,5 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 211 - 5 263 EUR

Klubbat pris:
45 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05