Prenumerera på vårt nyhetsbrev

64
263879
Olof Hermelin
(1827-1913)

Vårlandskap med figurer

Signerad O. Hermelin och daterad 15/5 1885. Uppfodrad duk 59 x 92,5 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 632 - 3 158 EUR

Klubbat pris:
36 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05