Prenumerera på vårt nyhetsbrev

658
240673
FAT, fajans. Rörstrand daterad 19/1 (17)71.
Fat, fajans. rörstrand daterad 19/1 (17)71.

Dekor av blommor i muffelfärger. Längd 41 cm.

Sprickor, nagg.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

842 - 1 053 EUR

Klubbat pris:
8 000 SEK
Tilläggslista

Nagg.

Kontakta specialist
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02