Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

68
263758
Arvid Mauritz Lindström
(1849-1923)

Insjölandskap i höstskrud

Signerad A.M. Lindström. Duk 75 x 127 cm.

Utropspris:

30 000 - 35 000 SEK

3 158 - 3 684 EUR

Klubbat pris:
42 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33