Prenumerera på vårt nyhetsbrev

69
274096
Johan Krouthén
(1858-1932)

Höstlandskap med bro över vattendrag

Signerad Johan Krouthén och daterad 1903. Duk 65 x 53,5 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 211 - 5 263 EUR

Klubbat pris:
48 000 SEK