Prenumerera på vårt nyhetsbrev

71
274280
Prins Eugen
(1865-1947)

"Saltsjökvarn, vårafton 1907"

Signerad Eugen och daterad 1907-1941. A tergo signerad Eugen och daterad 1907. Duk 110 x 136 cm.

Utropspris:

200 000 - 250 000 SEK

21 053 - 26 316 EUR

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05