Prenumerera på vårt nyhetsbrev

72
263706
Prins Eugen
(1865-1947)

"Norrmälarstrand"

Monogramsignerad och daterad 1932 samt a tergo signerad Eugen och daterad 1932. Pannå 46 x 68 cm.

Utropspris:

200 000 - 250 000 SEK

21 053 - 26 316 EUR