Prenumerera på vårt nyhetsbrev

818
256183
BROSCH, Cartier, gammalslipade diamanter, tot. ca 0.50 ct.

18k guld. Signerad och numrerad 8502. L. 2,8 cm.

En sten med skada.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

842 - 1 053 EUR

Klubbat pris:
10 500 SEK
Tilläggslista

En sten med skada/ one stone with damage.