Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

83
262989
Helmer Osslund
(1866-1938)

"Kvikkjokk"

Signerad Osslund. Enligt påskrift a tergo utförd 1910. Smörpapper uppklistrat på papp-pannå 32 x 44,5 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

6 316 - 8 421 EUR

Klubbat pris:
160 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33